Producenci

Nowe produkty

Promocje

PrestaShop

Nowości produktowe

Pomysł na cudowny prezent? Nowa kolekcja Finlayson

Najwyższej jakości produkty marki Finlayson ponownie trafiły do naszego sklepu internetowego. Jako oficjalny dystrybutor tej marki, dbamy o ciągłe wzbogacanie ogromnej oferty szczególnie tekstyliów jak ręczniki, pościele, akcesoria kuchenne. 
Czytaj dalej
Hatifnatowie tajemnicze postacie z Doliny Muminków

W bajce o Muminkach prócz Buki występują także inne tajemnicze i ciekawe postacie. Opisane w książkach Tove Jansson hatifnaty wyrastają z nasion, ale tylko z takich, które wysiano w Noc Świętojańską. Hatifnatowie reagują tylko na bodźce elektryczne, nie słyszą ani nie czują zapachów. Z bodźców elektrycznych generują dla siebie energie. Hatifnaty mają bezpośredni związek z postacią Taty Muminka, który podobnie jak one ma ogromną potrzebę wędrówek.  W naszym oficjalnym sklepie internetowym Muurla z oryginalnymi produktami z postaciami z bajki o Muminkach, znajdziesz wiele produktów z Hatifnatami, m.in. piękne ręczniki, foremki do wykrawania ciasteczek, portfeliki czy kubeczki. Wszystkie produkty pochodzą od oficjalnych producentów, oraz wykonane są z najwyższej jakości materiałów. 
Czytaj dalej
Buka z Muminków - czy taka straszna?

Kto oglądał bajkę o Muminkach, ten na pewno pamięta straszną Bukę, która jest istotą podobną do skały o wyszczerzonych zębach. Budzi strach wśród dzieci jak i wśród samych Muminków, przyciąga ją światło w Dolinie Muminków. Pojawiając się cała ziemia się zamraża, oraz przynosi zimę. Nikt tak na prawdę nie wie czy Buka jest groźna, czy tylko samotna i nieszczęśliwa. 
Czytaj dalej
Muminkowe akcesoria do kuchennych wypieków

Czytaj dalej
Hubsch i piękne haczyki, gałki i uchwyty skandynawskie

W naszym sklepie pojawiła się dzisiaj nowa skandynawska marka Hubsch , której prezentujemy przepiękne haczyki, gałki metalowe oraz uchwyty do Twojej kuchni, przedpokoju czy łazienki. 
Czytaj dalej
Nowe garnki z Muminkami od Muurla

Przepiękne garnki 
Czytaj dalej
Katalog Muurla Wiosna / Lato 2020

Jesteśmy oficjalnym sklepem marki Muurla w Polsce, produkty które znajdziesz w katalogu (a nie ma ich w naszej ofercie na stronie), możemy dla Ciebie ściągnąć na zamówienie. Wystarczy że prześlesz do nas listę produktów z katalogu mailem, a zwrotnie potwierdzimy dostępność oraz ceny :) Link do katalogu: https://skandidom.pl/img/cms/Katalog Muurla 2020 SkandiDom.pdf
Czytaj dalej
Marka Bloomingville - wyprzedaż

Nasza ulubiona marka Bloomingville wprost ze skandynawskiej Danii obecnie w naszym sklepie w świetnej wyprzedaży 20% taniej ! 
Czytaj dalej
Jesienna kolekcja z leśnymi zwierzętami Nordic Muurla

Jesień nastała już na dobre na zewnątrz, czas też zastawić stół pięknymi jesiennymi naczyniami z leśnymi zwierzętami. Idealnie wpisze się to w deszczowo - grzybowy czas :)
Czytaj dalej
Świąteczne ozdoby z Muminkami

Wprawdzie Święta Bożego Narodzenia jeszcze sporo przed nami, ale Muurla postanowiła zaprezentować już kolekcję Jesień / Zima 2019 w której znajdują się przepiękne ozdoby świąteczne. 
Czytaj dalej