Producenci

Nowe produkty

Promocje

PrestaShop

Blog - skandynawski styl dla Twojego domu

Pomysł na cudowny prezent? Nowa kolekcja Finlayson

Najwyższej jakości produkty marki Finlayson ponownie trafiły do naszego sklepu internetowego. Jako oficjalny dystrybutor tej marki, dbamy o ciągłe wzbogacanie ogromnej oferty szczególnie tekstyliów jak ręczniki, pościele, akcesoria kuchenne. 
Czytaj dalej
Hatifnatowie tajemnicze postacie z Doliny Muminków

W bajce o Muminkach prócz Buki występują także inne tajemnicze i ciekawe postacie. Opisane w książkach Tove Jansson hatifnaty wyrastają z nasion, ale tylko z takich, które wysiano w Noc Świętojańską. Hatifnatowie reagują tylko na bodźce elektryczne, nie słyszą ani nie czują zapachów. Z bodźców elektrycznych generują dla siebie energie. Hatifnaty mają bezpośredni związek z postacią Taty Muminka, który podobnie jak one ma ogromną potrzebę wędrówek.  W naszym oficjalnym sklepie internetowym Muurla z oryginalnymi produktami z postaciami z bajki o Muminkach, znajdziesz wiele produktów z Hatifnatami, m.in. piękne ręczniki, foremki do wykrawania ciasteczek, portfeliki czy kubeczki. Wszystkie produkty pochodzą od oficjalnych producentów, oraz wykonane są z najwyższej jakości materiałów. 
Czytaj dalej
Buka z Muminków - czy taka straszna?

Kto oglądał bajkę o Muminkach, ten na pewno pamięta straszną Bukę, która jest istotą podobną do skały o wyszczerzonych zębach. Budzi strach wśród dzieci jak i wśród samych Muminków, przyciąga ją światło w Dolinie Muminków. Pojawiając się cała ziemia się zamraża, oraz przynosi zimę. Nikt tak na prawdę nie wie czy Buka jest groźna, czy tylko samotna i nieszczęśliwa. 
Czytaj dalej
Muminkowe akcesoria do kuchennych wypieków

Czytaj dalej
Hubsch i piękne haczyki, gałki i uchwyty skandynawskie

W naszym sklepie pojawiła się dzisiaj nowa skandynawska marka Hubsch , której prezentujemy przepiękne haczyki, gałki metalowe oraz uchwyty do Twojej kuchni, przedpokoju czy łazienki. 
Czytaj dalej
Nowe garnki z Muminkami od Muurla

Przepiękne garnki 
Czytaj dalej
Katalog Muurla Wiosna / Lato 2020

Jesteśmy oficjalnym sklepem marki Muurla w Polsce, produkty które znajdziesz w katalogu (a nie ma ich w naszej ofercie na stronie), możemy dla Ciebie ściągnąć na zamówienie. Wystarczy że prześlesz do nas listę produktów z katalogu mailem, a zwrotnie potwierdzimy dostępność oraz ceny :) Link do katalogu: https://skandidom.pl/img/cms/Katalog Muurla 2020 SkandiDom.pdf
Czytaj dalej
Marka Bloomingville - wyprzedaż

Nasza ulubiona marka Bloomingville wprost ze skandynawskiej Danii obecnie w naszym sklepie w świetnej wyprzedaży 20% taniej ! 
Czytaj dalej
Jesienna kolekcja z leśnymi zwierzętami Nordic Muurla

Jesień nastała już na dobre na zewnątrz, czas też zastawić stół pięknymi jesiennymi naczyniami z leśnymi zwierzętami. Idealnie wpisze się to w deszczowo - grzybowy czas :)
Czytaj dalej
Świąteczne ozdoby z Muminkami

Wprawdzie Święta Bożego Narodzenia jeszcze sporo przed nami, ale Muurla postanowiła zaprezentować już kolekcję Jesień / Zima 2019 w której znajdują się przepiękne ozdoby świąteczne. 
Czytaj dalej